IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

 

KURUMSAL

 

     Meryem Madencilik , mermer ve doğal taş sektöründeki uluslararası deneyime sahip, uzman ve profesyonel bir şirket olarak Bilecik’te kurulmuştur. Türk Doğal taşının yükselen yıldızı olan Meryem Madencilik kendisine ait ocaklardan elde ettiği, benzersiz renk ve desen grubuna sahip, Blok ve Plaka Mermerleri Bilecik’te bulunan ve son teknoloji ile donatılmış entegre Mermer fabrikasında işleyerek, Yurtiçinde ve yurt dışında pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

     

     Ana hedefimizin “Toplam Kalite” olan firmamızda mermerin çalışanın ve kaynakların uygun koşullar çerçevesinde geliştirilmesi ve bu kaynakların verimli kullanılması doğrultusundadır. Firmamızda da müşterilerin isteklerini tam anlamıyla karşılamak için eğitilmiş insan kaynaklarıyla planlı ve sistematik şekilde kalite çalışmaları yapılmaktadır. Hedefimiz toplam kaliteyi yakalamak ve şirketimizin kalite ve doğaya saygılı bir kuruluş olmasını sağlamaktır. Meryem Madencilik olarak bundan sonrada mermer üretimi ile mermer sektöründeki deneyim ve rekabetçi gücümüzle kendi çıtamızı yükseltip gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki pazar payını arttırmayı hedefliyoruz.

Meryem Madencilik; sürekli kalite, müşteri memnuniyeti ve inovasyon sayesinde Dünya doğal taş sektöründeki büyümesini sürdürmeye devam edecektir.Meryem Madencilik Mermer ürünleri, Türkiye’ de ve Dünyada ünlü mimarların elinde, en seçkin ve prestijli mekanlarda bütün ihtişamı ile yer almaktadır.

 

 

 

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ